Hakkımızda

STERYA SU ARITMA A.Ş.

Sterya A.Ş. güvenilir ve profesyonel kadrosuyla su arıtma ve sterilizasyon sistemleri alanlarında 10 yılı aşkın bir zamandır tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Sterya A.Ş. , dünyanın en prestijli su arıtma teknolojileri markaların ana bayiliğini ve distribütörlüğünü yapmakta , çalıştığı iş kolları ile ilgili her geçen gün referanslarını ve çalışan istihdamını artırarak yoluna devam etmektedir. Endüstriyel projelerde büyük oranda kendi imalatını yapabilen , müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız çözüm odaklı çalışma prensibiyle tüm Türkiye’de servis ve montaj ağına sahiptir.

Firmamız kendi bünyesindeki keşif, proje ve kurulum hizmetlerini yapabilme kabiliyetine sahip teknik kadrosuyla, doğru çözümleri en kullanışlı ve verimli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Su Arıtma Teknolojileri ve Enerji Sistemleri ARGE/PROJELENDİRME konularında gelişen dünya teknolojilerini takip ederek müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmetler sunmayı hedefleyen, emin adımlarla yükselen firmamız 2018-2022 yıllarında sektörün en tanınan ve ilgi gören firmaları arasında olmayı başarmıştır.

Sterya A.Ş. her biri kendi alanında profesyonel çözüm ortaklarıyla birlikte bir grup firmasıdır.

STERYA A.Ş.

steryasuaritma.com.tr